Телефон

+38 068 8688866
+38 044 3399268

Графік роботи

Пн. – Пт. з 10:00 до 18:00 Вихідні: субота та неділя

Адреса

01033, м.Київ, вул.Жилянська 30А, приміщення 57

Природний газ

Дочірнє підприємство «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» здійснює діяльність з постачання природного газу на всій території України.
ДП «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» – це фахівці своєї справи, які мають на меті забезпечити Споживачам найкращі умови співпраці та якість послуг.

Як провідний постачальник природного газу, ми пишаємося тим, що забезпечуємо чисту та ефективну енергію кінцевим споживачам та іншим компаніям у цьому регіоні.
Нашим пріоритетом є надання ефективних і економічних рішень для просування вашого бізнесу.

Щоб задовольнити ваші вподобання, у нас є гнучкі варіанти ціноутворення, а наш доступний і добре поінформований персонал служби підтримки готовий вирішити будь-які ваші проблеми. Приєднуйтеся до багатьох задоволених клієнтів, які перейшли на природний газ, і відчуйте переваги на собі.

Вирішення спорів:

У випадку виникнення спорів чи розбіжностей з приводу тлумачення умов та/або порядку застосування Договору постачання природного газу та пов’язаних з цим питань та спорів або інші спори, що можуть виникнути між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом листування, проведення переговорів та консультацій.

-У разі неможливості досягнення згоди Сторін шляхом листування, чи в процесі переговорів та консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.

– Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

У випадку виникнення будь-яких спірних питань, будь ласка звертайтеся:

Директор

ДП «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»

Машталірук Дмитро Володимирович

Моб.: +38 068 8801088

e-mail: office@cooperenergy.eu

Адреса: 01004, м.Київ, вул.Пушкінська, 27

Режим роботи: Понеділок – П’ятниця з 10:00 до 18:00

вихідні:

субота та неділя

ДОГОВІР ПОСТАЧАННЯ 

ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Top
Авторизація
*
*
Генерація паролю