Телефон

+38 068 8801088
+38 044 3399268

Графік роботи

Пн. – Пт. з 10:00 до 18:00 Вихідні: субота та неділя

Адреса

01004, м.Київ, вул.Пушкінська, 27

Природний газ

Дочірнє підприємство «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» здійснює діяльність з постачання природного газу на всій території України. ДП «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» – це фахівці своєї справи, які мають на меті забезпечити Споживачам найкращі умови співпраці та якість послуг.

Вирішення спорів:

У випадку виникнення спорів чи розбіжностей з приводу тлумачення умов та/або порядку застосування Договору постачання природного газу та пов’язаних з цим питань та спорів або інші спори, що можуть виникнути між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом листування, проведення переговорів та консультацій.

-У разі неможливості досягнення згоди Сторін шляхом листування, чи в процесі переговорів та консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.

– Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

У випадку виникнення будь-яких спірних питань, будь ласка звертайтеся:

Директор

ДП «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»

Машталірук Дмитро Володимирович

Моб.: +38 068 8801088

e-mail: office@cooperenergy.eu

Адреса: 01004, м.Київ, вул.Пушкінська, 27

Режим роботи: Понеділок – П’ятниця з 10:00 до 18:00

вихідні:

субота та неділя

ДОГОВІР ПОСТАЧАННЯ 

ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Top
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю