Телефон

+38 068 8801088
+38 044 3399268

Графік роботи

Пн. – Пт. з 10:00 до 18:00 Вихідні: субота та неділя

Адреса

01004, м.Київ, вул.Пушкінська, 27

Енергоаудит

Підвищення енергоефективності – одна з найголовніших і актуальних тем в Україні.

Енергоаудит (енергетичний аудит) від ДП «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» – це всебічна оцінка діяльності підприємства замовника, яка пов’язана з витратами на енергоносії та спрямована на виявлення можливості економічно ефективної оптимізації цих витрат.

 

Напрямки проведення робіт з підвищення енергоефективності підприємств:

 • Аналіз енергетичних потоків підприємства та/або об’єкта підприємства;
 • Тепловізійний контроль будівель і комунікацій;
 • Створення об’єднаного енергобалансу підприємства;
 • Організація та ведення енергопаспорта;
 • Розробка техніко-економічних обґрунтувань щодо впровадження заходів з енергозбереження;
 • Впровадження заходів з енергозбереження.

 

Мета проведення енергоаудиту:

 • Виявлення джерел технічних і комерційних втрат.
 • Визначення граничних показників енергоефективності.
 • Розробка комплексної програми зниження витрат на оплату за енергоносії.

Результатом енергоаудиту є комплексний аналітичний звіт з рекомендаціями для прийняття подальших управлінських рішень Замовником:

 1. Аналіз відповідності згідно з нормативними документами та фактичного порядку розрахунків за активну і реактивну електроенергію з урахуванням втрат по кожній точці обліку. У разі виявлення необґрунтованих вимог з боку енергопостачальної компанії, споживачу будуть надані рекомендації, а за необхідності, на підставі окремого договору надано допомогу з перегляду цих вимог з боку енергопостачальної компанії та повернення грошових коштів, отриманих необґрунтовано.
 2. Техніко-економічні обґрунтування доцільності впровадження / модернізації систем частотного регулювання та управління основним технологічним обладнанням.
 3. Техніко-економічні обґрунтування доцільності впровадження автоматизованої системи обліку енергоресурсів (АСОЕ) на підприємстві.
 4. Техніко-економічне обґрунтування доцільності роботи підприємства з незалежними постачальниками енергоресурсів в Україні.

Успішний розвиток виробництва вимагає зниження енергоємності продукції та збільшення ефективності використання енергоресурсів. Для досягнення цього необхідна розробка програм комплексного енергозбереження та інвестиції в енергозберігаючі технології.

Top
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю