Телефон

+38 068 8688866
+38 044 3399268

Графік роботи

Пн. – Пт. з 10:00 до 18:00 Вихідні: субота та неділя

Адреса

01033, м.Київ, вул.Жилянська 30А, приміщення 57

Електрична енергія

Дочірнє підприємство «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» здійснює діяльність з постачання електричної енергії на всій території України.
ДП «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» – це фахівці своєї справи, які мають на меті забезпечити споживачам найкращі умови співпраці та якість послуг.

Ми пропонуємо гнучкі тарифні плани відповідно до ваших потреб із прозорим виставленням рахунків і без прихованих комісій.
Наша доброзичлива та досвідчена команда обслуговування клієнтів завжди готова відповісти на будь-які ваші запитання та надати експертну консультацію щодо управління енергією.

Приєднуйтеся до багатьох задоволених клієнтів, які перейшли на чисту та відновлювальну електроенергію, і відчуйте переваги на собі.

Порядок подання споживачами звернень, скарг, претензій,  надання повідомлень про загрозу електробезпеки та їх розгляду.
(ДОГОВІР)
(ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ)
(КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ)
(ДОГОВІРНІ ОБСЯГИ)

Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії споживачу має ознайомитись з умовами постачання електричної енергії, правами та обов’язками, обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднані до умов договору. Обрана споживачем комерційна пропозиція є додатком до укладеного між електропостачальником та споживачем договору.

Постачання електричної енергії здійснюється у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, на умовах договору, укладеного з електропостачальником.

Постачання електричної енергії споживачу здійснюється, якщо:

1) об’єкт споживача підключений до мереж оператора системи у встановленому законодавством порядку;

2) електропостачальник за договором з оператором системи отримав доступ до мереж та можливість продажу електричної енергії на території діяльності оператора системи;

3) споживач є стороною діючих договорів:

про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії;

про постачання електричної енергії споживачу або про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, або про постачання електричної енергії постачальником «останньої надії»;

про надання послуг комерційного обліку електричної енергії, крім випадків, коли роль постачальника послуг комерційного обліку виконує оператор системи, до мереж якого приєднаний цей споживач;

4) за усіма точками комерційного обліку на об’єкті (об’єктах) споживача, за якими здійснюється (планується) постачання електричної енергії, укладено договір з постачальником послуг комерційного обліку про надання послуг комерційного обліку електричної енергії;

5) відсутній факт припинення/призупинення постачання електричної енергії або надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії у випадках, передбачених законодавством у сфері енергетики;

6) відсутня прострочена заборгованість за договорами про постачання електричної енергії або про надання послуг системи розподілу/передачі.

На роздрібному ринку електричної енергії не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідного договору з електропостачальником.

Договір між електропостачальником та споживачем укладається шляхом приєднання споживача до розробленого електропостачальником договору на умовах комерційної пропозиції, опублікованої електропостачальником.

Разом з тим, якщо сторони досягли згоди щодо укладення договору на інших умовах, відмінних від тих, які містяться у комерційних пропозиціях, розміщених на офіційному сайті електропостачальника, договір укладається у паперовій формі.

При цьому сторони можуть за взаємною згодою оформлювати додатки до договору, в яких узгоджуються організаційні особливості постачання електричної енергії. Такі додатки оформлюються у паперовій формі та підписуються обома сторонами.

Укладення, внесення змін, продовження строку дії чи розірвання договору про постачання електричної енергії постачальником здійснюється відповідно до вимог законодавства.

За наявності боргу у розмірі вартості електричної енергії, спожитої протягом двох попередніх місяців, електропостачальник має право в установленому порядку розірвати договір про постачання електричної енергії споживачу згідно з його умовами.

Top
Авторизація
*
*
Генерація паролю