Телефон

+38 068 8688866
+38 044 3399268

Графік роботи

Пн. – Пт. з 10:00 до 18:00 Вихідні: субота та неділя

Адреса

01033, м.Київ, вул.Жилянська 30А, приміщення 57

Про компанію

У 2019 році в Україні було відкрито дочірнє підприємство ДП «КУПЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА», основною діяльністю якого є надання послуг з постачання електричної енергії, нафтопродуктів та природного газу споживачу, а також послуг з проведення енергоаудиту та підвищення енергоефективності підприємства.

Наша головна мета полягає в тому, щоб першокласні продукти безперешкодно постачалися до клієнтів.
Будьте впевнені, що наша робота безпечна завдяки нашому ліцензованому та авторизованому статусу компанії.

Ми зосереджені на забезпеченні надійного постачання природного газу, електричної енергії та нафтопродуктів, тому розробили стратегію, яка спирається на три основні принципи: надійність, стійкість і сталий розвиток.

Надійність

Першим стовпом стратегії компанії є забезпечення надійного постачання енергоносіїв споживачам. Це передбачає інвестиції в надійні та безпечні ланцюжки постачання, включаючи виробництво, транспортування, зберігання та розподіл енергії.

Стійкість

Другим стовпом стратегії компанії є підвищення стійкості до зовнішніх потрясінь і збоїв.
Це передбачає інвестиції в резервні системи, щоб гарантувати збереження енергопостачання навіть у разі перебоїв у ланцюзі поставок або неочікуваних стрибків
попиту.

Сталий розвиток

Третім стовпом стратегії компанії є створення стійкого енергетичного бізнесу, який може працювати в гармонії з навколишнім середовищем і громадами, в яких ми працюємо. Це передбачає інвестиції в енергоефективні технології та процеси, скорочення викидів парникових газів і мінімізацію впливу діяльності на місцеві екосистеми.

Роблячи це, ми можемо побудувати бізнес, який буде одночасно прибутковим і соціально відповідальним, а також задовольнити енергетичні потреби своїх клієнтів.

Top
Авторизація
*
*
Генерація паролю